Krutá závist [Úvod]+[1.díl]

4. ledna 2012 v 15:20 | Nikolka* |  Krutá závist

Moje slova: Popisující úvod + 1. díl
Je to můj první komix, berte ohledy.
Díl číslo: 1.
Počet fotek: 8


[Úvod]
Ahoj, jmenuji se Veronica Sampson. Říkáte se, americké příjmení, jakto? Pocházím z NewYorku, a právě před dvěma dnama jsem se přestěhovala do malého městečka Krasohlídkov. Já osobně jsem byla proti stěhování, ale táta dostal nabídku Statrosty s tím že budeme moci jezdit na nějaký čas do NY. Celá naše rodina je dost bohatá, táhne se to s námi celkem dlouho, ještě od praprababičky když natáčela romantické filmy, a stále se držíme. S mámou se věnujeme modelingu. Máma je celkem známá, dávají jí dobré zakázky za rozumné peníze. To já zatím fotim pro časopisy a jednou pro reklamu, ale určitě se tomu chci věnovat dál. Mám svůj sen, být známá modelka v NY, fotit pro nejprodávanější časopisy a nejsledovanější reklamy, jen doufám aby se mi splnil. Ale to asi těžko, když bydlíme v takovym zapadákově, ale kdo ví, třeba se přestěhujeme zpátky. Nikdy jsem nechodila do školy, měla jsem osobního učitele, kterého mi najímal taťka. Od dneška se vše změní, nastupuji do klasické Krasohlídkové školy. S rodinou se vůbec nestýkáme, bydlejí v Kalifornii a nemají zas tak velký zájem se setkat, možná tak 1-2 za dva roky. Naše rodina bude nejspíše kupovat obecné pozemky kolem krasohlídkova a vily na pobřeží. Táta, charlie, jak jsem řekla, dostal místo Starosty, díky němu si nežijeme vůbec špatně.

[1.díl]Pasprsky slunce proletí do pokoje a celý ho prosvítí, a já se automaticky probudím.
"To vstávání mě jednou zabije!" nafoukle odhodím peřinu z postele, a šoupavími kroky se dopravím do koupelny.
Ahn... "á to studí!!" ledové dlaždice v koupelně mě ihned probrali.


Stoupla jsem si na kobereček před umyvadlema koukám se na své ospalé tělo v zrcadle.
Takhle se ve škole přece nesmím ukázat, napustím si vanu, vyčistím zuby, učešu s namaluju se. To teď nejvíce potřebuji.


Upravená příjdu ke skříni, rozrazím dveře avyberu si nějaké šaty a jdu pózovat k zrcadlu. Musím doladit každý detail. Sleduju své krásné tělo, a když jsem přesvědčená, že už mi dnes nic na vzhledu nechybí, seberu se a jdu se najíst.


Z pultu si vezmu připravenou dietní řýži s obxčejnou vodou a sednu si ke stolu. Jím, přemýšlím a koukám z okna, najednou v dály vidím žlutě zářicí školní autobus. Odsunu židly, zvednu se a jen spustím, "Gabrielo, ukliď to, od čeho tu jsi? Musim jít, nazdar!" Gabriela je naše uklízečka, kterou otec najal za pěkné peníze. S Gabrielou moc nevycházím, máme se plné zuby, ale peníze jí nedají, aby po mě vyjela, takže raději poslechne. "Ihned to udělám Ver, spolehni se, měj se krásně" Jsem si jistá že by nejraději řekla, ať si to udělám sama a přála by mi nejhorší, takže se jen pousměju a jdu.


Autobus už troubí, zastaví a já nastoupim. Přejedu kartičkou po stroji a podívám se na oplzlého řidiče, jestli vše dělám správně. Řidič mi kývne a já si jdu sednout uplně do zadu k okýnku se zaplou MP4. V autobusde není člověk, co by se na mě nepodíval, všichni si mě nejistě prohlížejí. "Vystupovat mládeži!" ozve se od řidiče, asi už jsme u školy. Je tu plno teenegerů, dězí a učitelů.


chtějí? "Ahoj, jsem Veronica, ano přistěhovala" Odešli mi z cesty, já prošla a za chvíly na mě vyběhl pohledný kluk "Ahoj, já jsem Jack, Jack O´neil! Páni, jsi opravdu krásná" "Ach, děkuju, já jsem Veronica" je vážně nádherný, chtěla bych ho poznat... "Jestli chceš, napiš mi na ajsko 475-525-345, můžeme někdy někam zajít" "Jojo, díky, ahoj"
S rozklepanýma nohama jsem vešla do hlavního vchodu školy s myšlenky na Jacka.


Slyším zvonění na hodinu, zaběhnu do třídy, sednu si do první lavice co je volná a čekám na příchod učitele. Rozhlédnu se, koho máme ve třídě, vidím Jjacka, Amber a Renesmé. Zahlédnu se, a uvědomím si že nejsem dostatečně krásná. Jack se tam motá kolem Amber a bezzávazně s ní flirtuje. Nebudu si dělat iluze! Když končí škla, vše si pobalím a nastupím do autobusu. Celou cestu nad tím hlupákem přemýšlím, nejde to vymazat. Když přijedu, běžím k počítači, přidám si Jacka... "On je online!" napíšu mu ahoj ale on...


  • Budete číst komix nadále?
  • Co byste změnily?
  • Jak to dopadne s tím Jackem?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 simii-sims simii-sims | Web | 4. ledna 2012 v 15:54 | Reagovat

ano.. :)
asik nic... :D
podle mě bude zadaný!! :D Ale určo nakonec skončí spolu.. :) :D A podle názvu tohohle komixu,bude te holce závidět..a ona ji bude dělat naschvály.. :D
Jejda.. snad neva ,že jsem se tolik rozepsala :D

2 SALL ☺ SALL ☺ | Web | 4. ledna 2012 v 19:31 | Reagovat

nejlepší :) takovej bych nikdy nenapsala :) už se těším na další dílek ☺☻

3 GLADUSKA GLADUSKA | 10. ledna 2012 v 18:40 | Reagovat

kdy bude druhej díl?

4 Mazda* Mazda* | Web | 21. ledna 2012 v 13:04 | Reagovat

Fajn komix:) Akorát ta hlavní hrdinka mi přijde bledá, jako zombík:D Ale jako pěkná je, to jo. Hrozně se mi líbí ta simka na fotce nad Jackem:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama