Krutá závist [2.díl]

4. ledna 2012 v 22:10 | Nikolka* |  Krutá závist

Moje slova: Druhý díl, kde jí Jack dá všechno najevo a u konce nejvíc napínavý;) Docela krátký komix dnes.
Díl číslo: 2 ,předchozí díl
Počet fotek: 8

[2.díl]Zamyšleně, pomalým tempem jsem vyťukala zprávu pro Jacka, přemýšlela jsem jestli ji mám odeslat, poupravit nebo nechat být. "Jacku, to jsem já Ver, jo ta který si dal ajsko, víš, chtěla jsem se zeptat, jestli to pozvání ještě platí, viděla jsem že se motáš kolem Amber, chodíš s ní? Abych nedělala problémy..." stálo ve zprávě.


Po pár minutách jsem se rozhodla že
zmáčknu tlačítko enter a automaticky odešlu. Čekala jsem dlouho, ale Jack se neozval. Sekundy, minuty a hodiny ubíhali jako voda. Rozklepaná jsem chodila po pokoji, rozhlýžela se a koukala po zprávách. Najednou zahlédnu jak mi blikla nová zpráva, okamžitě se vrátím k počítači a rozkliknu, Carlise: "Příjdu teda večer, kolem tý desátý, čau." Nechápavě a zároveň i zklamaně jsem koukala do počítače a pomýšlela nad tím, že se semnou nechce ani zahazovat. Netrpělivě jsem čekala ještě pár minut dokud mi neblikla další zpráva, která už byla od Jacka. "Věděl jsem že na to příjdeš, jo, chodím s ní ale už se s ní chci rozejít, celý den myslím jen na tebe, prosím dej mi šanci..." Pět minut jsem rozdýchávala zprávu a četla si jí neopakovaně, jestli se nemýlím.


Nechtěla jsem se moc dohadovat po ajsku,
tak jsem mu navrhla sraz, za půl hodiny u místního lesa, času mám ještě dost. Začala jsem si uvědomovat, že čas běží, tak jsem si šla udělat vlasy a nalíčit se. Když jsem byla upravená, sešla jsem ze schodů a podívala jsem se na čas, páni, tolik hodin, musím si pospíšit zrovna teď nepotřebuji přijít pozdě, vezmu to skratkami.


Není to zrovna bezpečné, ale takhle se tam dostanu co nejrychleji. Když projdu všechny temné uličky, a dostanu se k lesíku, na lavičce vidím sedět Jacka. Začnu si být nejistá a bát se.


"Ahoj princezno" ozve se, od Jacka. "Ahoj" nejistě mu odpovím a přisednu si. Chvíly sedíme a mlčíme, ale Jack začne.
"Víš, Amber už jsem to řekl, byla dost naštvaná..." "No a snad si se k ní nevrátil, že ne?" prosím, snad to je jen zlej sen! "ne, neboj, jsem tu jen pro tebe" To mě zahřálo u srdce a přestala jsem být nejistá...


Ale v tu chvíly slyším divné šustění a mezi stromy vidím nějakou postavu. "Jacku, podívej, něco nebo spíš někdo tam je!" asi jsem to všechno zakřikla... "No Jacku! Děkuju fakt díky, zrovna s touhle zazobanou nánou! Co si to vůbec........


  • Líbí se vám tento díl?
  • Je pro vás napínavý?
  • Jak to v příštím díle tedy dopadne?
  • Udělá Amber něco Veronice?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SALL ☺ SALL ☺ | Web | 5. ledna 2012 v 14:32 | Reagovat

super dílek :)

2 Gladuska Gladuska | 6. ledna 2012 v 18:04 | Reagovat

hihi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama